Archiwum listopad 2003


lis 18 2003 YYYYYYYYYYYooooooooooooooo!!!!!!!
Komentarze: 1

Jak leci drogie dzieci !!!!!Ja jestem już wesoła bo nie chodze do przedszkola!!Ja pozdrawiam całą moją klase 5b!

Marte i Magde D.,Jowicie,Lucerka,Bunie,Nine.Jesice(hahaha)I wszystkich których tu nie pozdrowiłam!!Ja się czuje superancko i ubieram elegancko!UUUUllllala!Ale jestem poetka jak ta Szymborska z nagietka!!!! hahaha!Ja się czuje znakomicie bo smakuje dobre picie!!!Kto ogląda dobranocki ten sra w nocnik!CZekam na komentarzy wiele !

*patrycja* : :
lis 18 2003 Smutasek!
Komentarze: 0

Mam nadzieje,że blog się podoba !!!Chciałabym żeby było dużo fajnych komentarzy!!! Ja ze szpitala wyszłam miałam wyrostek i w poniedziałek 10.11.03r. o godz.18do godz19 byłam operowana!Jak się obudziłam to miałam w gardle taką rurke jak w ,,Na dobre i na złe"!!!Czułam się jakbym była w szpitalu psychiatrycznym bo związali mi ręne i nogi,żebym nie spadła z łużka po głupim jasiu(tzw.śpiączka)Ale wyszłam już w 14.11.03r.w piątek!!!Miałam diete przez 3dni nic nie mogłam jeść SZOK!!!Wygłodzili mnie na AMEN!Dzisiaj wtorek18.11.03r jestem wna chacie i się nudze!Jest godz.12:37.ja wczoraj miałam    ściągane szwy wiecie jak bolało dosłownie SZOK!

*patrycja* : :
lis 10 2003 Pisze za moja kuzynkę tu Jowicia
Komentarze: 6

Nie zgadniecie co się stało! Moja kofana kuzyneczka w szpitalu a ja nawet nie moge jej odwiedzić bo jesem chora! ponoc bedzie maiła zabieg:(3majcie sie lepiej od niej:)papa

*patrycja* : :
lis 10 2003 czeeeeeeeeeeeee;]
Komentarze: 4

Cze wszystkim!!!Myślę ,że mój kofany blog bedzie sie dobrze prezentował i bede miała czas na niego ad czasu do czasu wchodzic:)3majcie się cieplutko:)papsik:)

*patrycja* : :